+420 601 327 934

dagmar@dagmarludvickova.cz

Co je to ten tajemný Access Bars®

Access Bars je soubor technik, které pomáhají zklidňovat a uvolňovat, tak aby život probíhal s větší lehkostí a radostí. Je mnoho popisů a definic pro Bars, které si můžete přečíst na mnoha místech a webech. Já bych ráda popsala co cítím při tom, když Bars dostávám a co mi popisují moji klienti.

Moje první setkání s Access Bars®

Když jsem se poprvé setkala s Access Bars, tak jsem prožívala velmi těžké období. Rozpadalo se mi manželství pod rukama a život se třásl v základech. Tehdy mi moje kamarádka dala poprvé Barsy. Nejenže jsem si po dlouhé době odpočinula a měla pocit, jakoby mě někdo na chvíli vypnul. A pak někdo přišel a otevřel dveře v mém podvědomí a mě najednou začaly naskakovat odpovědi na otázky. Ty odpovědi, které jsem dlouho hledala. V této době mi Access Bars pomohl se situací srovnat a nechat věci volně plynout. Věřím, že díky tomu byl rozchod a následný rozvod mnohem jednodušší a méně bolestný pro všechny.

V čem to je?

Jednou z výhod této techniky je přijetí přítomnosti a být v ní vědomý. Přijímání všeho a otevření se nekonečné paletě možností ulehčuje prožívání života na mnoha úrovních a při mnohých lidských trápeních. Moje kamarádka říká, že “ruší” očekávání. Očekávání většinou stojí za mnoha lidskými útrapami a trápením. Otevření se nekonečným možnostem. Někdy je krásné si pouze přát a nechat se překvapit jak se naše přání zhmotní. Často to co my si myslíme, že je pro nás nejlepší tím nejlepším není.

Co na to moji klienti

Moji klienti popisují přijímání Access Bars jako velmi příjemné a uvolňující. Pochvalují si jak zmizela nervozita a oni si odpočali. Často právě díky tomu nalezli odpovědi ve svém podvědomí, které díky rozbouřené mysli neviděli.

Technika je vhodná i pro těhotné ženy či děti. Velmi dobré zkušenosti s ní mám i na počátku porodu, kdy často pomáhá “uvolnění hlavy” a porod se tak může krásně rozběhnout. V praxi jsem si ověřila, že se výborně hodí jako doplněk pro přípravu na porod po předchozím císařském řezu a nebo v rámci přípravy na porod císařským řezem.

Přijďte si odpočinout, zrelaxovat a kdo ví třeba i vy najdete odpovědi na otázky, které již dlouho hledáte.

Mohlo by tě zajímat…

Důvod proč jít na Access Bars®

Access Bars® je technika, která využívá soubor 32 bodů na hlavě, které se při jemném dotyku aktivují a pomáhají zklidňovat tělo i mysl. Z těla se díky tomu odbourá stres, nastřádáná emoční zátěž, emoční a fyzické blokády i případná traumata.

Je to technika, která se velmi hezky doplňuje se dalšími formami terapií. Není to ovšem podmínkou k absolvování.

Těším se na setkání s vámi.

Dagmar