+420 601 327 934

dagmar@dagmarludvickova.cz

Podpůrné skupinky a čaje s dulou

 • Pro kojící – osobní setkání

 • Pro dlouhodobě kojící – osobní setkání

 • Čaje s dulou – osobní setkání

 • Pro přípravu na vaginální porod po předchozím císařském řezu/řezech – online 

 

Podpůrná skupinka pro kojící ženy

Pravidelná podpůrná skupinka pro kojící je určena všem ženám, které kojí či se snaží kojit a chtějí sdílet a podpořit dalšími ženami. Věk dětí není nijak omezen. Vzhledem ke kapacitě prostor je účast komorní – do šesti žen s dětmi.

Termíny:

 • pátek 3.5. od 9:00 do 11:00 Dagmar
 • pátek 10.5. od 9:00 do 11:00 Daniela
 • pátek 17.5. od 9:00 do 11:00 Dagmar
 • pátek 24.5. od 9:00 do 11:00 Vendula

Podpůrnou skupinku moderují:

*změna moderátora je možná

Podpůrná skupinka pro dlouhodobě kojící ženy 

Pravidelná podpůrná skupinka pro kojící je určena všem ženám, které kojí či se snaží kojit a chtějí sdílet a podpořit dalšími ženami. Věk dětí nad 2 roky. A touha kojit do samoodstavu. Vzhledem ke kapacitě prostor je účast komorní – do šesti žen s dětmi.

Termíny:

 • úterý – 14.5.2024 od 15:30: do 17:30 – Vendula
 • úterý – 11.6.2024 od 15:30: do 17:30 – Vendula

Podpůrnou skupinku moderuje:

 

 

*změna moderátora je možná

Čaj s dulou

Pravidelná setkání těhotných žen s dulami. Možnost sdílet a debatovat nad tématy, která vás zajímají, tíží či je zrovna řešíte. Vyslechnutí dalších názorů a náhledů na situaci může být velmi osvěžující. Zároveň je to krásná sebepečující akce pro zpestření očekávání miminka.

Termíny:

 • úterý  – 4.6.2023 od 17:00 do 18:30

Čaje s dulou moderují:

*změna moderátora je možná

Podpůrná skupinka pro ženy připravující se na vaginální porod po předchozím císařském řezu/řezech

Pravidelná setkání těhotných žen s dulami, které se specializují na práci s císařovnami. Možnost sdílet a debatovat nad tématy, která vás zajímají, tíží či je zrovna řešíte. Sdílení předchozích porodních zkušeností, což může vést k rozplétání  situací, které mohly dopomoci předchozímu zážitku. Vyslechnutí dalších názorů a náhledů na situaci bývá velmi osvěžující. Zároveň je to krásná sebepečující akce pro zpestření očekávání miminka. Probíhá online.

Termín:

 • Pondělí 30.5.2024
 • Čas: 9:00 – 10:00

Moderují:

*změna moderátora je možná

O Dagi:

Jsem dula, mentorka dul u Ammadula akademie, laktační poradkyně, masérka. Téměř 10 let se starám a císařovny. 10 let se v této oblasti vzdělávám. Ve své praxi řeším velmi často ženy připravující se na porod císařským řezem a nebo ženy, které po předchozím porodu císařským řezem, chtějí rodit přirozeně. Jako laktační poradkyně působím 9 let v terénu. Mojí domovskou organizací se před pár lety stala slovenská organizace Mamila.  Více o mně a o mém vzdělání najdete ZDE.

O Daniele:

Jsem maminkou naší skvělé beraní holčičce a ženou svému štířímu muži. Opatruji také naše čtyři psy, dvě kočky a šest slepic. Žijeme v malé vesnici nedaleko Boskovic.

Jsem dulou, laktační poradkyní, praktikem TČM. Ráda vás podpořím před porodem, při porodu i po porodu. Více o mě si můžete přečíst ZDE

O Vendule:

Jsem dula, mentorka dul u Ammadula akademie, laktační poradkyně a lektorka kompletní předporodní přípravy s hypnoporodem u Jemného zrození.

Jako laktační poradkyně jsem si prošla veškerým dostupným vzděláním v České republice a zakotvila u Mamily. Mamila mi v tuto chvíli dala největší smysl a nejvíce funkčních přístupů k řešení kojení u mých klientek. Více o mě a mém vzdělání si můžete přečíst ZDE.